Spoločnosť Axians Slovakia, poskytovateľ IT služieb a riešení, dnes oznámila, že v partnerskom programe Dell Technologies získala štatút Gold Solution Provider.

Ako člen zlatého partnerského programu je spoločnosť Axians Slovakia akreditovaná v rámci celého technologického portfólia spoločnosti Dell Technologies. Štatút zároveň garantuje špičkovú úroveň služieb, výnimočné ceny a podporu pri poskytovaní inovatívnych riešení pre zákazníkov.

Axians Slovakia stavia na rozsiahlych odborných znalostiach pri návrhu a implementácii end-to-end technológií Dell na vybudovanie ideálnej IT infraštruktúry. Nástroje Dell Technologies poskytujú zákazníkom potrebný výkon na bezproblémovú prevádzku ich IT prostredia v dnešnom – na dátach založenom svete, a zároveň umožňujú organizáciám modernizovať, automatizovať a transformovať ich dátové centrá pomocou špičkovej konvergovanej infraštruktúry, serverov, úložných zariadení a technológií na ochranu údajov.

„Sme hrdí na získanie štatútu Gold Partner Dell Technologies. Potvrdzuje to náš záväzok a strategické partnerstvo so spoločnosťou Dell a uznáva schopnosť tímu Axians Slovakia dodávať najvyššiu kvalitu produktov, služieb a riešení pre našich zákazníkov,“ hovorí Helena Horovčáková, Country Manager Axians Slovakia s. r. o.