Rozumieme lekárskym technológiám a dátam. Prepájame ich s ľuďmi.

Riešenia pre zdravotníctvo

ŠPIČKOVÉ TECHNOLÓGIE PRE LEPŠIU ZDRAVOTNÚ STAROSTLIVOSŤ

Poskytujeme technológie a služby v oblasti zdravotnej starostlivosti už od roku 1999. Navrhujeme inovatívne riešenia s cieľom naplniť potreby ako pacientov, tak aj odborníkov v oblasti zdravotníctva. Naše riešenia sú primárne orientované na diagnostické zobrazovanie, kardiológiu, onkológiu, zdravie žien a intervenčné zákroky.

SPOLUPRÁCA SO SVETOVÝMI VÝROBCAMI

V úzkej spolupráci so špičkovými svetovými výrobcami, ponúkame ucelené riešenia zamerané na zlepšenie liečby pacientov počas celého cyklu zdravotnej starostlivosti – od prevencie a vyšetrenia až po stanovenie diagnózy, následnú liečbu, jej monitorovanie a správu dokumentácie. Ponúkame riešenia na digitalizáciu snímok, uchovávanie informácií a zlepšenie prepojenia medzi pacientmi a poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti. Uplatňujeme individuálny prístup k zákazníkom s dôrazom na ich dlhodobú spokojnosť s dodávanými technológiami a súvisiacimi službami.

PHILIPS AUTORIZOVANÉ PARTNERSTVO

Sme autorizovaným distribútorom a poskytovateľom servisu pre lekárske prístroje Philips od roku 1999 (predtým divízia Hewlett-Packard). Naši servisní technici sú pravidelne školení v medzinárodnom školiacom centre Philips a majú dlhoročné skúsenosti v odbore lekárskych prístrojov.

KOMPLEXNÉ SLUŽBY

Naše produktové portfólio dopĺňajú služby „na kľúč“, ktoré sú určené pre prevádzkovateľov zdravotnej starostlivosti ako štátnych, tak aj privátnych zdravotníckych zariadení a organizácií. Patria k nim nasledovné činnosti:

 • Plánovanie a dodávka zdravotníckych prístrojov a zariadení
 • Strategické plánovanie a poradenstvo v oblasti financovania
 • Školenia na používanie prístrojov a systém ďalšieho vzdelávania
 • Poradenstvo v oblasti zdravotnej starostlivosti a klinických služieb
 • Údržba a servis prístrojov a zariadení
 • rokov pôsobnosti vo svete medicínskych technológií
 • +
  zákazníkov v oblasti zdravotnej starostlivosti
 • 12
  tím odborníkov Axians Slovakia
Axians Slovensko

NAŠE POSLANIE

Naším poslaním je prispievať k celkovej kvalite života ľudí. Svojim prístupom, činnosťou a  inovatívnymi riešeniami sa snažíme o trvalý progres v oblastiach:

 • Zlepšovanie kvality starostlivosti o pacientov prostredníctvom dodávok najmodernejších zdravotníckych technológií.
 • Zlepšovanie pracovných podmienok odborného zdravotníckeho personálu implementáciou špičkových prístrojov a zariadení, odborným zaškolením a následným vzdelávaním ich užívateľov.
 • Pomoc pri znižovaní nákladov zdravotníckych zariadení na prevádzku zdravotníckych technológií odborným poradenstvom, technickou a softvérovou podporou a poskytovaním kvalitných servisných služieb.
 • Angažujeme sa v projektoch sponzorskej podpory a skvalitňovania zdravotnej starostlivosti na Slovensku. Okrem darov špeciálneho vybavenia a prístrojov pre zdravotnícke zariadenia, podporujeme zdravotnícke nadácie a partnerské podujatia v oblasti zdravotnej starostlivosti.

Potrebujete poradiť? Sme tu pre Vás.

Kontaktujte nás. Máme skúsenosti a tím odborníkov, ktorí pre Vás navrhnú optimálne riešenie.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.