SPÁJANIE, DIGITALIZÁCIA, PROFITOVANIE – PRÁCA V SPOLOČNOSTI AXIANS

Kariéra v Axians

Vitajte v Axians – získajte vysnívanú prácu v ICT segmente!

Ponúkame ICT riešenia a poskytujeme podporu pre komplexné procesy digitálnej transformácie pre spoločnosti v rôznych priemyselných odvetviach. Kladieme veľký dôraz na diverzitu, udržateľnosť a spoločenskú zodpovednosť a vytvárame optimálne podmienky pre individuálne kariérne ciele. V rámci pôsobnosti skupiny VINCI, môžete profitovať z medzinárodnej siete, decentralizovaného tímu a flexibilného pracovného prostredia. Príďte do Axians a objavte svoju jedinečnosť v motivujúcej pracovnej atmosfére s neformálnymi vzťahmi.

Axians Slovakia

Kto sme

Ako súčasť nadnárodnej skupiny a jedna z popredných IT spoločností na Slovensku, Axians Slovakia ponúka rozmanité pracovné výzvy v celej škále IT relevantných oblastí. Priamy kontakt s výrobcami a dodávateľmi najnovších technológií, implementácia inovatívnych projektov a spolupráca so širokou bázou zákazníkov z rôznych priemyselných odvetví sú len niektoré z faktorov, ktoré poháňajú vpred tím našich odborníkov v súlade so sloganom „The best of ICT with a human touch“.

ZISTITE VIAC

Otvorená komunikácia

Pre všetkým zamestnancov bez ohľadu na pracovné zaradenie, Axians Slovakia ponúka kultúru otvorenej komunikácie a možnosť prispievať vlastnými návrhmi a nápadmi, ako aj modernú a priateľskú pracovnú atmosféru, ktorá zaručuje výbornú spoluprácu napriek náročnosti každodenného podnikania. Práve preto je na rôznych interných firemných podujatiach kladený dôraz na spoločnú zábavu a relax.

Flexibilita

Axians Slovakia ponúka svojim zamestnancom moderné modely pracovného času s flexibilnou pracovnou dobou, ako aj možnosť pracovať v režime práce z domu. Pre profesionálny aj osobnostný rozvoj ponúkame príležitosti ďalšieho vzdelávania v rámci skupiny alebo možnosť individuálneho programu školení a ďalšieho vzdelávania.

Princípy firemnej kultúry

Firemná kultúra v Axians Slovakia sa vyznačuje plochou organizačnou štruktúrou, príjemnou pracovnou atmosférou, tímovým duchom a možnosťou priamo prispievať k úspechu spoločnosti pri vysokej miere osobnej zodpovednosti. Zamestnanci sú základom úspechu spoločnosti a svoj postoj k svojim kolegom, zákazníkom a partnerom stavajú na nasledovných hodnotách spoločnosti:

 • Icon Revenue White
  Obrat v mil. € (2022)
 • Icon Employe White
  Zamestnancov
 • Icon Location White
  Zastúpenia

Axians je ICT značka spoločnosti Vinci Energies

Dôvera, samostatnosť, zodpovednosť, podnikateľský duch a solidarita. To sú hodnoty, ktoré spájajú spoločnosti v rámci skupiny VINCI Energies. Byť súčasťou skupiny nás nielen spája, ale najmä posilňuje.

hr@axians.sk
hr@axians.sk
hr@axians.sk
hr@axians.sk
hr@axians.sk

Zamestnanecké výhody

Okrem skvelého pracovného prostredia s veľkým priestorom na rozvoj vám ponúkame množstvo ďalších atraktívnych benefitov.

 • Program CASTOR

  Castor je schéma majetkovej účasti pre zamestnancov všetkých dcérskych spoločností, v ktorých VINCI vlastní viac ako 50% akcií.

 • Recruitment Thank You Program

  Možnosť získania finančnej odmeny v prípade odporúčania vhodného kandidáta na otvorenú pracovnú pozíciu v Axians Slovakia.

 • Stravovanie a pitný režim

  Poskytovanie stravovacích poukážok alebo finančného príspevku na stravovanie. Dodržiavanie pitného režimu, výborná káva a bohatý výber z čajov v oddychovej a relaxačnej zóne Axians.

 • Flexibilný pracovný čas a možnosť Home office

  Zamestnanci spoločnosti Axians môžu využívať flexibilný pracovný čas a príležitostne pracovať z prostredia domácej kancelárie.

 • Kontinuálne vzdelávanie

  Špecificky podporujeme vašu kariérnu cestu individuálnymi vzdelávacími príležitosťami vo vlastnej akadémii skupiny Axians, ako aj prostredníctvom služieb externých poskytovateľov.

 • Jazykové kurzy

  Poskytovanie výučby anglického jazyka prostredníctvom online vzdelávacej inštitúcie.

 • Firemné akcie

  Firemné podujatia spoločnosti Axians sú ideálne na podporu tímového ducha a na ocenenie a uznanie vašej osoby a výkonu. Zažite nezabudnuteľné podujatia spolu s kolegami.

 • Rodina a zdravie

  Poskytovanie pracovného voľna nad rámec zákona, prednostné MR vyšetrenie zamestnancov spoločnosti, sponzorstvo účasti na spoločnosťou vybraných športových podujatiach a podujatia pre deti zamestnancov.

 • Rekreačné poukazy

  Možnosť požiadať o príspevok na rekreáciu v zmysle platnej legislatívy SR, aj pre zamestnancov s pracovným pomerom, ktorý trvá menej ako 24 mesiacov.

 • Nákup kancelárskej techniky

  Možnosť odkúpenia používanej kancelárskej techniky za zvýhodnených podmienok.

 • Koncoročná odmena za prínos pre spoločnosť

  Ocenenie zamestnancov za ich vznikajúci pracovný výkon, odhodlanie, dosiahnutie mimoriadneho výsledku formou finančnej odmeny alebo vecného daru.

 • Family Package

  Zvýhodnené balíky služieb mobilného operátora pre rodinných príslušníkov.

Vaše časté otázky

 • Ako sa môžem uchádzať o prácu v Axians Slovakia?

  Najlepšie je poslať príslušné dokumenty vo formáte PDF na adresu  hr@axians.sk.

 • Aké dokumenty mám poslať pri uchádzaní sa o pracovnú pozíciu?

  Tešíme sa na zmysluplný motivačný list, podrobný a zrozumiteľný životopis, v ktorom uvediete relevantné údaje, ako napríklad dosiahnuté akademické a profesionálne vzdelanie, ako aj informácie o očakávanej mzde a najskoršom možnom dátume nástupu.

 • Ako dlho trvá spracovanie mojej žiadosti a ako funguje výberový proces?

  Personálne oddelenie preverí každú žiadosť v najkratšom možnom čase a zároveň sa koordinuje s príslušným oddelením, či kandidát bude pozvaný na osobný pohovor. Snažíme sa čo najskôr informovať žiadateľov o nároku na postupe do druhého kola.

 • Ako funguje pracovný rozhovor?

  Na pohovor by ste si mali rezervovať približne hodinu. Pohovory vedieme ako otvorený dialóg. Na jednej strane slúži na získanie informácií o vašej osobe a predchádzajúcej kariére, a tiež o vašich vedomostiach a zručnostiach. Na druhej strane máte tiež možnosť lepšie spoznať spoločnosť Axians Slovakia ako potenciálneho zamestnávateľa.

 • Je možné urobiť prvý pohovor online?

  Uchádzači o zamestnanie majú možnosť uskutočniť počiatočný pohovor aj online formou.

 • Bude sa moja žiadosť posudzovať ako dôverná?

  Spoločnosť Axians Slovakia pripisuje veľký význam dôvernosti a ochrane údajov. Preto sa s odoslanými  údajmi a dokumentmi bude zaobchádzať rovnako prísne.  Bez vášho súhlasu nebudeme kontaktovať nikoho mimo skupiny Axians. Aj v rámci skupiny bude vaša žiadosť poslaná iba na preskúmanie možných alternatívnych použití.

 • Na koho sa môžem obrátiť v prípade ďalších otázok?

  Personálne oddelenie spoločnosti Axians Slovakia vám ochotne odpovie na všetky vaše otázky týkajúce sa pracovných ponúk a procesov prihlasovania a výberu. Jednoducho nás kontaktujte na: hr@axians.sk alebo na tel. čísle: +421 258 273 111.

 • Má Axians Slovakia pravidlá obliekania? Ako sa mám obliecť na pohovor?

  V Axians Slovakia nie je predpísaný dress kód, väčšina kolegov je oblečená neformálne. V prípade stretnutia so zákazníkom by mal byť odev formálny a zodpovedať pracovnej pozícii príslušného zákazníka. Na pohovor by ste sa mali obliecť v závislosti od pozície, o ktorú sa uchádzate, ale dôležité je, aby ste sa cítili pohodlne.

 • Na webstránke som nenašiel vhodnú pracovnú pozíciu. Môžem sa aj naďalej uchádzať o prácu v Axians Slovakia?

  Neustále hľadáme nové talenty a pravidelne zverejňujeme nové inzeráty na webstránke a na pracovných portáloch. Jednoducho nás sledujte a občas skontrolujte našu webovú stránku. Alebo nás kontaktujte s vašou špeciálnou požiadavkou na adrese hr@axians.sk.

Kontaktujte nás

V prípade záujmu pracovať v spoločnosti Axians Slovakia, zašlite váš životopis v slovenskom prípadne anglickom jazyku na e-mailovú adresu hr@axians.sk. alebo využi Náš kontaktný formulár.

"*" indicates required fields

Drop files here or
Accepted file types: doc, docx, pdf, Max. file size: 10 MB, Max. files: 5.
  (Kliknutím na “Select files”)
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.