THE BEST OF ICT WITH A HUMAN TOUCH

Partneri

Silné partnerstvá pre podporu vášho podnikania

Chceme vám poskytnúť to najlepšie zICT. Preto si vždy vyberáme silných a spoľahlivých partnerov. S našimi partnermi udržiavame vzťahy na základe otvorených diskusií, konštruktívnych návrhov a vzájomnej motivácie. Vďaka tomu môžeme zaistiť širokú škálu služieb, ktoré podporujú stabilitu a rozvoj vášho podnikania. Dodávame precízne riešenia prispôsobené vašim dlhodobým zámerom. 

Partneri pre regionálne aj globálne ciele

Na základe dlhodobých partnerstiev so svetovými technologickými lídrami na trhu, majú naši zákazníci prístup k kompletnému spektru relevantných IT tém založených na najnovších technológiách. 

Certifikované znalosti

Našim zákazníkom poskytujeme progresívne riešenia na báze technológií a produktov od renomovaných globálnych dodávateľov. Pre všetky dodávané riešenia, disponujeme tímom vysoko kvalifikovaných a certifikovaných odborníkov, ktorí poskytujú konzultačné, podporné a servisné služby zákazníkom nielen v rámci Slovenska, ale aj v rámci regiónu pôsobnosti skupiny. 

Autorizované partnerstvo Philips Healthcare

Ako autorizovaný distribútor PHILIPS Healthcare na Slovensku zabezpečuje Axians Slovakia predaj a servis medicínskych prístrojov a technológií obchodnej značky Philips už od roku 1999. 

KONTAKTUJTE NÁS

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.