Naše poslanie

Na globálnom a neustále sa meniacom trhu využívame naše hlboké odborné znalosti v oblasti IT, aby sme našim zákazníkom pomohli rásť a uspieť. Pomáhame našim zákazníkom riadiť komplexné procesy digitálnej transformácie a poskytujeme praktické IT riešenia naprieč mnohými odvetviami – vždy blízko našich zákazníkov.

Kto sme

Teraz sme Axians. Dňa 18. septembra 2023 spoločnosť S&T CEE Holding zmenila svoj názov na Axians Slovakia a je súčasťou Axians, ICT značky spoločnosti VINCI Energies.

Axians podporuje svojich zákazníkov – spoločnosti zo súkromného sektora, organizácie verejného sektora, operátorov a poskytovateľov služieb – v rozvoji ich infraštruktúr a digitálnych riešení. Za týmto účelom Axians ponúka komplexné portfólio ICT riešení a služieb, ktoré zahŕňa podnikové aplikácie a dátovú analytiku, podnikové siete a digitálne pracoviská, dátové centrá a cloudové služby, telekomunikačnú infraštruktúru a riešenia pre kybernetickú bezpečnosť.

Špecializované konzultačné, návrhárske, integračné a servisné tímy spoločnosti Axians vyvíjajú na mieru šité riešenia digitálnej transformácie, ktoré prispievajú k úspešným obchodným výsledkom zákazníkov.

Kľúčové kompetencie silnej spoločnosti Axians Slovakia

Každé odvetvie čelí jedinečným výzvam. S našimi komplexnými a inovatívnymi IT riešeniami a približne 100 odborníkmi spĺňame všetky požiadavky zákazníkov: od IT infraštruktúry, inteligentných riešení a priemyselného softvéru až po IT prevádzku a služby. Spoločnosť Axians na Slovensku predstavuje 360° IT partnera, ktorý optimalizuje procesy a implementuje budúce digitálne podnikové stratégie s cieľom pomôcť svojim zákazníkom uspieť.

Axians Slovakia Competences

 

Tri silné oblasti podnikania Axians na Slovensku

Oblasť podnikových riešení a aplikácií (Business Solutions)

Podnikové riešenia a aplikácie pre digitálnu transformáciu, ktoré zahŕňajú služby od podnikového a IT poradenstva, implementácie ERP systémov a aplikačných nástrojov pre podporu základných podnikových procesov až po vývoj individuálnych zákazníckych riešení a následnú systémovú údržbu. Zákazníci oceňujú kombináciu odvetvových znalostí, strategického a IT poradenstva, ktoré im odborníci Axians Slovakia poskytujú.

ZISTITE VIAC

Oblasť infraštruktúrnych riešení a IT prevádzky (Infrastructure Solutions)

Kombinované kompetencie Axians Slovakia pre dátové centrá a cloudové infraštruktúry, IT a softvérové ​​služby, podnikové siete (WAN / LAN / WLAN / bezpečnosť) a integračné riešenia. Komplexné portfólio služieb od dodávok IT komponentov, plánovania, implementácie až po bezpečnú prevádzku ICT infraštruktúr.

ZISTITE VIAC

Oblasť riešení pre zdravotnú starostlivosť (Medical Solutions)

V úzkej spolupráci so špičkovými svetovými výrobcami, Axians Slovakia ponúka ucelené riešenia, ktoré sa  zameriavajú na zlepšenie liečby pacientov počas celého cyklu zdravotnej starostlivosti – od prevencie a vyšetrenia až po stanovenie diagnózy, následnú liečbu, monitoring a správu dokumentácie. Riešenia sú primárne orientované na diagnostické zobrazovanie, kardiológiu, gynekológiu, onkológiu, zdravie žien a intenzívnu starostlivosť.

ZISTITE VIAC

Digitálna transformácia s Axians

 • Icon Revenue White
  Obrat v mil. € (2022)
 • Icon Employe White
  Zamestnancov
 • Icon Location White
  Zastúpenia

Vynikajúca kvalita

Axians Career

Začnite svoju kariéru u nás

Poskytujeme služby, a preto naša hodnota spočíva najmä v našich ľuďoch, ktorí zdieľajú svoje odborné znalosti zákazníkom. Neustále investujeme do budovania znalostí, know-how a komunikačných zručností našich zamestnancov.

Axians na Slovensku je blízko k svojim zákazníkom

Kontaktujte nás a využite výhodu blízkosti našich regionálnych tímov a odborníkov.

 • Icon Revenue White
  Obrat v miliardách € (2022)
 • Icon Employe White
  Zamestnancov
 • Icon Location White
  Krajín
 • Icon Revenue
  Obrat v biliónoch €
 • Icon Employe
  Zamestnancov
 • Icon Location
  Krajín

KONTAKTUJTE NÁS

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.