Axians Slovakia je strategickým partnerom podujatia SAP Discovery Day, ktoré sa uskutoční v utorok 26. septembra 2023 v konferenčných priestoroch Národného futbalového štadióna v Bratislave. Podujatie privíta viac ako 250 účastníkov SAP komunity na Slovensku.

Pozývame všetkých účastníkov podujatia na našu prezentáciu na tému „Dimenzie úspešnej digitálnej transformácie s SAP S/4HANA“, ktorá sa začína o 14:00 hodine v rámci sekcie „Liga pokroku“. Prezentáciou vás budú sprevádzať Vladimír Mlynár, Chief Operating Officer Axians Slovakia a Ivan Trepáč, Solution Architect Senior Axians Slovakia.

Zároveň vás srdečne pozývame do nášho prezentačného stánku – príďte sa dozvedieť viac o sieti Axians, o našej ponuke riešení a služieb, ako aj získať cenné skúsenosti z realizovaných projektov digitálnej transformácie u našich zákazníkov.

Našim hosťom na stánku budú zástupcovia spoločnosti Heineken. Spoločne vám predstavíme realizované riešenia v oblasti digitalizácie logistických procesov v distribučných strediskách spoločnosti Heineken Slovensko Distribúcia.

A bude aj súťaž o kvalitnú mikinu!

Tešíme sa na vás!