Dnes bola spoločnosť S&T v Poľsku, Chorvátsku, Českej republike, Švajčiarsku, Srbsku, na Slovensku, v Severnom Macedónsku, Albánsku a Čiernej Hore premenovaná na Axians, ICT značku spoločnosti VINCI Energies. Tieto krajiny teraz vystupujú pod jednotnou firemnou identitou Axians a rebrandovanými názvami spoločností.

Značka S&T sa stáva Axians v 10 krajinách

  • Nadnárodná zmena značky v strednej a východnej Európe
  • Kontinuálne zameranie na lokálnych zákazníkov vo všetkých krajinách
  • Lokálne portfólio je obohatené o špičkové produkty a služby skupiny Axians

Spoločnosť VINCI Energies úspešne ukončila akvizíciu významnej časti IT služieb spoločnosti Kontron AG (predtým S&T AG) dňa 29. decembra 2022.

Dnes bola spoločnosť S&T v Poľsku, Chorvátsku, Českej republike, Švajčiarsku, Srbsku, na Slovensku, v Severnom Macedónsku, Albánsku a Čiernej Hore premenovaná na Axians, ICT značku spoločnosti VINCI Energies. Tieto krajiny teraz vystupujú pod jednotnou firemnou identitou Axians a rebrandovanými názvami spoločností. Rebranding spoločnosti S&T v Nemecku je naplánovaný na 15. novembra 2023.

Axians, značka VINCI Energies zameraná na informačné a komunikačné technológie, pôsobí v centre digitálnej transformácie. Od inštalácie infraštruktúry až po správu údajov, technologické tímy VINCI Energies poskytujú širokú škálu odborných znalostí pokrývajúcich celý životný cyklus údajov: zber, prenos, ukladanie, spracovanie, analýzu, zdieľanie a ochranu.

Týmto nadnárodným rebrandingom, VINCI Energies prostredníctvom svojej značky Axians posilňuje svoju pozíciu na európskych ICT trhoch a ponúka zákazníkom 360° služby a riešenia.

Burim Mirakaj, General Director VINCI Energies DACH & CEE ICT, hovorí: „Pod značkou Axians, všetky naše bývalé entity S&T pokračujú v podpore svojich dlhodobých vzťahov so zákazníkmi v duchu dôvery a spoľahlivosti a ponúkajú všetky predchádzajúce produkty a služby. Okrem toho budú teraz zákazníci ťažiť z odborných znalostí spoločnosti Axians ICT v oblastiach, ako sú infraštruktúry cloudu a dátových centier, kybernetická bezpečnosť, podnikové siete, digitálne pracoviská, podnikové aplikácie a dátová analytika (vrátane ERP) a telekomunikačné infraštruktúry.“

„Rok 2023 je pre nás rokom výnimočných míľnikov. Je to presne 30 rokov našej pôsobnosti na slovenskom ICT trhu, počas ktorých sprevádzame a podporujeme veľké, významné spoločnosti v oblasti riadenia ich IT a podnikových procesov. Zároveň sme sa stali súčasťou globálnej rodiny Axians. Obidva míľniky garantujú našim zákazníkom trvalé profesionálne služby, zodpovedný partnerský prístup a ešte širšie portfólio inovatívnych riešení, “ hovorí Helena Beňadiková, Managing Director Axians Slovakia s.r.o.

 Viac informácií nájdete na miestnych webových stránkach:

www.axians.sk / www.axians.pl / www.axians.hr / www.axians.cz / www.axians.ch / www.axians.rs / www.axians.mk / www.axians.al / www.axians.me / www.axians.de

 

O spoločnosti Axians  

Axians podporuje svojich zákazníkov — spoločnosti zo súkromného sektora, subjekty verejného sektora, operátorov a poskytovateľov služieb — pri vývoji ich infraštruktúr a digitálnych riešení.

Na tento účel Axians ponúka komplexnú škálu ICT riešení a služieb zahŕňajúcich podnikové aplikácie a dátovú analytiku, podnikové siete a digitálne pracoviská, dátové centrá a cloudové služby, telekomunikačnú infraštruktúru a kybernetickú bezpečnosť.

Špecializované konzultačné, dizajnérske, integračné a servisné tímy spoločnosti Axians vyvíjajú riešenia digitálnej transformácie na mieru, ktoré prispievajú k úspešným obchodným výsledkom pre jej zákazníkov.

Axians je značka VINCI Energies.

2022: Tržby 3,3 miliardy eur // 14 000 zamestnancov // 35 krajín

www.axians.com

 

O spoločnosti VINCI Energies

Vo svete, ktorý prechádza neustálymi zmenami, VINCI Energies prispieva k environmentálnej transformácii tým, že pomáha zavádzať hlavné trendy v digitálnom prostredí a v energetickom sektore. Tímy spoločnosti VINCI Energies zavádzajú technológie a integrujú prispôsobené multitechnické riešenia od návrhu až po realizáciu, prevádzku a údržbu. So svojimi silnými lokálnymi koreňmi a agilnou a inovatívnou štruktúrou sa umiestnilo 1 900 obchodných jednotiek spoločnosti VINCI Energies v centre energetických rozhodnutí svojich zákazníkov, čím sa zvýšila spoľahlivosť, efektívnosť a udržateľnosť ich infraštruktúry a procesov. Spoločnosť VINCI Energies sa usiluje o globálnu výkonnosť, stará sa o planétu, je užitočná pre ľudí a angažuje sa v miestnych komunitách.

2022: Tržby 16,7 miliardy eur // 90 000 zamestnancov // 1 900 obchodných jednotiek // 57 krajín

www.vinci-energies.com

Kontakt pre médiá Axians Slovakia Kontakt pre médiá VINCI Energies

 

Ludmila Hodasova Sabrina Thibault
+421 (2)58 273 111 +33 (0)1 30 86 70 66
ludmila.hodasova@axians.sk sabrina.thibault@vinci-energies.com
www.axians.sk

 

www.vinci-energies.com