Druh pracovného pomeru:
  • plný úväzok
Termín nástupu:
  • dohodou
Mzdové podmienky:
  • Junior ABAP Vývojár: 1500 – 2400 €/mesiac/brutto
  • Medior ABAP Vývojár: 2500 – 3400 €/mesiac/brutto
  • Senior ABAP Vývojár: od 3500 €/mesiac/brutto

Finálna výška mzdy bude závisieť od skúseností a kompetencií uchádzača/uchádzačky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme SAP ABAP vývojára pre prácu v rámci systémov SAP ECC a SAP S4/HANA s pracovným miestom Žilina, poprípade Bratislava a Košice, s možnosťou hybridného modelu spolupráce (kombinácia s prácou z domu), ktorého hlavná pracovná náplň spočíva v nasledovných činnostiach:

  •  Vývoj rozšírení a nových riešení nad systémami z rodiny SAP.
  • V spolupráci s konzultantom analýza požiadaviek zákazníka z pohľadu jeho business procesov.
  • Tvorba analýz, cieľových konceptov a používateľských dokumentácií v rámci projektov.
  • Úzka komunikácia s vývojármi v tíme, konzultantmi a v obmedzenej miere aj so zákazníkom.
  • Orientácia v nových produktoch a systémoch.

Novým kolegom, na základe ich preferencií a daností, poskytujeme možnosť rozvoja v oblasti nie len štandardného ABAP vývoja ale aj v oblasti SAP Fiori Front-end, Workflow, Flexibilného workflow a taktiež v oblasti produktovej rodiny SAP Business Technology Platform ako napríklad iRPA, Workflow Service, HANA Cloud Service.

Technologické požiadavky na zamestnanca:
  • Znalosť programovania v jazyku ABAP.
  • Znalosť rozhraní obecne, inport-export dát zo SAP systémov na externé systémy (PI/PO, iDOC).
  • Všeobecné vývojárske a analytické zručnosti.
  • Záujem o automatizáciu procesov, riešenia postavené na Cloud technológiách, rozvoj ERP on-premise systémov.
Osobnostné predpoklady, zručnosti:
  • Schopnosť akceptovať nové výzvy.
  • Striktné analytické a logické myslenie.
  • Samostatnosť pri riešení pridelených úloh.
  • Tímová spolupráca.
  • Zodpovedný prístup a vysoké pracovné nasadenie.
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
  • IT, technické
Jazykové znalosti
  • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
  • SAP – Pokročilý
  • Microsoft Office – Pokročilý
  • Microsoft Outlook – Pokročilý
  • ABAP – Pokročilý
  • Vodičský preukaz B
Prax na pozícii/v oblasti
  • ABAP vývojár (3 roky praxe)

Chceš sa viac dozvedieť o našich benefitoch? Klikni nižšie:

Zaujala Ťa táto ponuka? V tom prípade nám neváhaj zaslať tvoj životopis na nižsie uvedený email:

Tvoj kontakt:

Andrea Jakubková
HR Generalist
hr@axians.sk

Vaše časté otázky

  • Ako sa môžem uchádzať o prácu v Axians Slovakia?

    Najlepšie je poslať príslušné dokumenty vo formáte PDF na adresu  hr@axians.sk.

  • Aké dokumenty mám poslať pri uchádzaní sa o pracovnú pozíciu?

    Tešíme sa na zmysluplný motivačný list, podrobný a zrozumiteľný životopis, v ktorom uvediete relevantné údaje, ako napríklad dosiahnuté akademické a profesionálne vzdelanie, ako aj informácie o očakávanej mzde a najskoršom možnom dátume nástupu.

  • Ako dlho trvá spracovanie mojej žiadosti a ako funguje výberový proces?

    Personálne oddelenie preverí každú žiadosť v najkratšom možnom čase a zároveň sa koordinuje s príslušným oddelením, či kandidát bude pozvaný na osobný pohovor. Snažíme sa čo najskôr informovať žiadateľov o nároku na postupe do druhého kola.

  • Ako funguje pracovný rozhovor?

    Na pohovor by ste si mali rezervovať približne hodinu. Pohovory vedieme ako otvorený dialóg. Na jednej strane slúži na získanie informácií o vašej osobe a predchádzajúcej kariére, a tiež o vašich vedomostiach a zručnostiach. Na druhej strane máte tiež možnosť lepšie spoznať spoločnosť Axians Slovakia ako potenciálneho zamestnávateľa.

  • Je možné urobiť prvý pohovor online?

    Uchádzači o zamestnanie majú možnosť uskutočniť počiatočný pohovor aj online formou.

  • Bude sa moja žiadosť posudzovať ako dôverná?

    Spoločnosť Axians Slovakia pripisuje veľký význam dôvernosti a ochrane údajov. Preto sa s odoslanými  údajmi a dokumentmi bude zaobchádzať rovnako prísne.  Bez vášho súhlasu nebudeme kontaktovať nikoho mimo skupiny Axians. Aj v rámci skupiny bude vaša žiadosť poslaná iba na preskúmanie možných alternatívnych použití.

  • Na koho sa môžem obrátiť v prípade ďalších otázok?

    Personálne oddelenie spoločnosti Axians Slovakia vám ochotne odpovie na všetky vaše otázky týkajúce sa pracovných ponúk a procesov prihlasovania a výberu. Jednoducho nás kontaktujte na: hr@axians.sk alebo na tel. čísle: +421 258 273 111.

  • Má Axians Slovakia pravidlá obliekania? Ako sa mám obliecť na pohovor?

    V Axians Slovakia nie je predpísaný dress kód, väčšina kolegov je oblečená neformálne. V prípade stretnutia so zákazníkom by mal byť odev formálny a zodpovedať pracovnej pozícii príslušného zákazníka. Na pohovor by ste sa mali obliecť v závislosti od pozície, o ktorú sa uchádzate, ale dôležité je, aby ste sa cítili pohodlne.

  • Na webstránke som nenašiel vhodnú pracovnú pozíciu. Môžem sa aj naďalej uchádzať o prácu v Axians Slovakia?

    Neustále hľadáme nové talenty a pravidelne zverejňujeme nové inzeráty na webstránke a na pracovných portáloch. Jednoducho nás sledujte a občas skontrolujte našu webovú stránku. Alebo nás kontaktujte s vašou špeciálnou požiadavkou na adrese hr@axians.sk.