Softvérový vývoj pre Microsoft

Microsoft Sharepoint

Microsoft SharePoint je webová platforma na kolaboráciu, ktorá sa integruje do balíka Microsoft Office. SharePoint je určený predovšetkým ako systém na správu a ukladanie dokumentov. Produkt je pritom vysoko konfigurovateľný a jeho použitie sa v organizáciách výrazne líši. Od uvedenia na trh, prešiel tento produkt Microsoftu dlhým vývojom. Dnes produkt predstavuje plnohodnotnú cloudovú platformu so všetkými modernými funkcionalitami.

Microsoft SharePoint Online poskytuje vývojárom robustnú a flexibilnú vývojovú platformu na vytváranie vlastných riešení. Tím analytikov a vývojárov Axians Slovakia má bohaté skúsenosti s vývojom optimálnych riešení pre svojich zákazníkov. Produktoví špecialisti vytvárajú a konfigurujú webové stránky SharePointu, hľadajú riešenia na zlepšenie obchodných procesov a prispôsobujú webové portály na základe požiadaviek a potrieb klienta.

Microsoft Azure

Microsoft Azure je komplexná cloudová platforma, ktorá môže prevádzkovať Vaše existujúce aplikácie a zefektívniť vývoj nových aplikácií. Microsoft Azure integruje cloudové služby, potrebné na vývoj, testovanie, nasadenie a správu aplikácií, a to všetko pri využití výhod Cloud computing. Je možné využiť všetky tri úrovne služieb poskytovateľa cloudu – softvér ako služba (SaaS), platforma ako služba (PaaS) a infraštruktúra ako služba (IaaS).

Axians Slovensko - cloudové riešenie

Čo môžete v Microsoft Azure vytvoriť?

  • virtuálne počítače
  • SQL databázy
  • služby domény Azure Active Directory
  • aplikačné služby
  • služby tímov Visual Studio
  • úložiská

Skúsený tím konzultantov a vývojárov Axians Slovakia vám pomôže efektívne využiť služby a možnosti produktu Microsoft Azure. Máme skúsenosti s vývojom služieb Azure, ako aj s vývojom služieb SharePoint online a ich vzájomnou integráciou.

Kontaktujte nás

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.