Dodávky hardware a software

Silné partnerstvá a certifikácie

Sme významným partnerom a disponujeme mnohými certifikáciami pre produkty a technológie popredných svetových hardvérových a softvérových výrobcov. Certifikované odborné znalosti a skúsenosti našich špecialistov sú základným predpokladom, ktorý z Axians Slovakia robí preferovaného dodávateľa pre mnohých našich zákazníkov.

Záručný a pozáručný servis

Sme servisným partnerom najväčších globálnych výrobcov výpočtovej a kancelárskej techniky. Poskytujeme autorizovaný záručný a pozáručný servis a prostredníctvom siete našich servisných stredísk, alebo priamo v lokalite zákazníka, vieme pokryť servisné požiadavky naprieč celým Slovenskom. Podľa úrovne záruky alebo servisnej zmluvy ponúkame servisné služby v režime 24×7 a v dohodnutej dobe odozvy. Všetky nami poskytované servisné zásahy a procesy sú v súlade s patričnými normami ISO a postupmi ITIL.

Licencie, poradenstvo a podpora

Dodávame softvérové licencie a služby od všetkých kľúčových softvérových výrobcov pre rôzne veľké spoločnosti zákazníkov z výrobných odvetví, organizácií služieb, aj verejného sektora.

Kontaktujte nás

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.