Axians Slovensko od on-premis až po SAP Cloud
INOVUJTE A VYUŽÍVAJTE NAPLNO SVOJ PODNIKOVÝ POTENCIÁL

SAP Business Technology Platform

S využitím SAP BTP urýchlime digitálnu transformáciu vašej spoločnosti

SAP Business Technology Platform (BTP) je centrálna, na cloude založená, rozširujúca a integračná platforma na realizáciu inteligentného podniku. Pomocou BTP pomáhame spoločnostiam vyvíjať inovatívne aplikácie, optimalizovať podnikové procesy a riadiť ich digitálnu transformáciu. Okrem toho platforma ponúka celý rad služieb a nástrojov, pomocou ktorých vytvárame cloudové aplikácie pre spoločnosti, spravujeme a analyzujeme dáta, automatizujeme podnikové procesy a bezproblémovo ich integrujeme s inými produktmi a riešeniami SAP.

Platforma SAP Business Technology Platform sa skladá z piatich komponentov:

Integračný balík

Integračný balík ponúka celý rad služieb, ktoré používame na bezproblémové prepojenie aplikácií, systémov a zdrojov údajov organizácií. To nám umožňuje integrovať cloudové a on-premise aplikácie ako aj údaje naprieč rôznymi systémami.

Rozširujúca sada

Pomocou balíka Extension Suite pre vás vyvíjame aplikácie, ktoré rozširujú alebo prispôsobujú funkcie softvéru SAP. Takto pre vás vytvárame aplikácie na mieru, ktoré spĺňajú vaše špecifické podnikové potreby.

Balík Cloud Analytics

Pomocou Cloud Analytics zhromažďujeme, analyzujeme a vizualizujeme údaje z rôznych zdrojov vo vašej spoločnosti, aby ste mohli prijímať fundované podnikové rozhodnutia.

Databáza a správa údajov

S využitím komponentu Databáza a správa údajov za vás spravujeme a analyzujeme údaje v cloude, aby sme mohli vytvárať databázy, migrovať údaje, monitorovať kvalitu údajov a využívať pokročilé analytické funkcie.

Inteligentné technológie

S inteligentnými technológiami – umelou inteligenciou (AI), strojovým učením (ML) a internetom vecí (IoT) – pre vás vyvíjame inteligentné a inovatívne aplikácie, ktoré sú založené na údajoch a využívajú funkcie automatizácie.

Súbežný vývoj na SAP BTP

Vývoj na platforme SAP BTP umožňuje súbežne vyvíjať a implementovať nové aplikácie alebo funkcie popri existujúcich systémoch, bez úplnej výmeny existujúcich systémov. To znamená, že pre vás môžeme krok za krokom a bez rizika vytvárať nové aplikácie, rozšírenia či integrácie a zároveň bezproblémovo spolupracovať s existujúcimi systémami. Súbežné vývojové prostredie tiež ponúka flexibilitu pri používaní rôznych technológií a platforiem na nájdenie najlepších riešení pre vaše špecifické potreby.

Používajte dôveryhodnú jednotnú platformu SAP BTP

Používaním cloudových služieb môžete urýchliť proces vývoja a zároveň zabezpečiť škálovateľnosť a bezpečnosť vašich aplikácií. Súbežný vývoj na SAP BTP ponúka postupnú, bezrizikovú digitálnu transformáciu bez ovplyvnenia vašich podnikových procesov. Je teda základom pre inováciu vo vašej spoločnosti a získanie konkurenčných výhod.

Chceli by ste sa dozvedieť viac? Kontaktujte nás teraz!

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.