KOMPLEXNÉ PROCESY SAP V CLOUDE

Axians – váš partner pre SAP Cloud

Prečo SAP Cloud?

Dozrela vaša spoločnosť do bodu, v ktorom potrebuje výrazne investovať do technológií vo vlastnom dátovom centre? Potrebujete nanovo nastaviť podnikové procesy alebo adaptovať inovácie, ale váš podnikový systém vo svojej komplexnosti narazil na svoje limity? Nastal správny čas a odpoveďou na riešenie vašich otázok je SAP Cloud. Sme pripravení byť vašim partnerom pre komplexnú stratégiu a implementáciu vášho udržateľného SAP cloudového riešenia – či už sa rozhodnete pre prevádzkovanie v privátnom alebo verejnom cloude. Tím našich odborníkov z oblasti bezpečnosti a prevádzky vám poskytne plnú podporu pri prechode do SAP Cloudu.

SAP S/4HANA Cloud

SAP S/4HANA Cloud využíva všetky výhody vyplývajúce z databázy HANA a zmeny procesov, ktoré so sebou SAP S/4HANA prináša, spolu s výhodami prevádzkovania systému v cloude. Vo všeobecnosti sú podporované dva modely cloudového riešenia:

SAP Public Cloud

Riešenie je ponúkané ako služba (SaaS) vo forme public cloud, v rámci ktorého sú uložené dáta všetkých zákazníkov, ktorí využívajú túto službu. Riešenie predpokladá využitie štandardizovaných best practice procesov pre dané odvetvie a typ spoločnosti s minimálnou možnosťou konfigurácie. Vďaka tomuto prístupu SAP dokáže garantovať dostupnosť, spoľahlivosť a nahrávanie patchov na periodickej báze do systému plošne pre všetkých zákazníkov. Hlavnou výhodou riešenia je, že zákazník používa vždy najnovšie funkcionality a technológie, ktoré SAP ponúka.

Privátny Cloud

Riešenie je navrhnuté pre tie spoločnosti, pre ktoré nie je akceptovateľné v plnej miere aplikovať best practice procesy či už z dôvodu špecifických procesov spoločnosti alebo z lokálnych legislatívnych požiadaviek na vedenie a preukazovanie účtovníctva. Každý zákazník ma pevne stanovený priestor v cloude bez obmedzení týkajúcich sa vývoja zákazníckych riešení. Spoločnosť SAP je zodpovedná za dostupnosť dát v cloude a zákazník rozhoduje ohľadom termínov upgradov systému.

Axians Slovensko od on-premis až po SAP Cloud

Získajte výhody SAP cloudových riešení:

  • Odbremenenie vášho IT oddelenia
  • Vyššia efektivita vo využívaní vlastných ľudských zdrojov
  • Zjednodušenie systémovej architektúry
  • Jednoduchý prístup k inovatívnym technológiám a riešeniam
  • Vyššia bezpečnosť
  • Udržateľnosť a šetrnejší prístup k životnému prostrediu

SAP Cloud Platform

Axians Slovakia, ako jedna z prvých na Slovensku, prináša pre svojich zákazníkov riešenia postavené na SAP Cloud Platform. SAP Cloud Platform je cloudová služba poskytovaná spoločnosťou SAP formou platform-as-a-service. Prináša inovatívne vývojové prostredie, v rámci ktorého je možné vyvíjať vlastné aplikácie s podporou moderných technológií. Umožňuje efektívnym spôsobom rozšíriť alebo integrovať existujúce on-premise alebo cloud riešenia s plným využitím potenciálu, ktoré cloudové riešenia so sebou prinášajú.

Jednou z výhod SAP Cloud Platform je možnosť integrácie so SAP aj non-SAP systémami, čo umožňuje vytvárať komplexné aplikácie dostupné z desktopov aj mobilných zariadení. S využitím SAP Cloud Platform vyvíjame pre našich zákazníkov moderné riešenia integrované na externé systémy a dostupné z mobilných zariadení alebo bežných pracovných staníc.

SAP Analytics Cloud

SAP Analytics Cloud predstavuje jednoduché cloudové riešenie pre vykonávanie komplexných analýz nad podnikovými dátami. Ponúka používateľky veľmi príjemné, a zároveň moderné používateľské prostredie, využívajúce pokročilé nástroje na analýzu a vizualizáciu spracovaných dát.

Hlavnou výhodou SAP Analytics Cloud je spracovanie dát v reálnom čase, pričom zdrojom dát môžu byť SAP aj non-SAP systémy. Samozrejmosťou je podpora zobrazenia reportov na rôznych platformách ako desktopov, mobilných telefónov a tabletov. SAP Analytics Cloud vnímame ako veľmi efektívny nástroj podporujúci reporting na operatívnej ako aj manažérskej úrovni.

SAP Data Warehouse Cloud

SAP Data Warehouse Cloud predstavuje riešenie komplexného dátového skladu v cloude, ktoré kombinuje procesy správy údajov s pokročilou analytikou. Je postavené na výkonnej technológii SAP HANA a spolu s riešením SAP Analytics Cloud je súčasťou SAP HANA Cloud Services.

SAP Data Warehouse Cloud spája na jednom mieste všetky podnikové dátové zdroje do jedného riešenia, vďaka čomu sú informácie a dáta ľahko prístupné. Umožňuje správu a spracovanie podnikových údajov, pričom je zachovaná bezpečnosť, dôveryhodnosť a informačná hodnota podnikových informácií. Súčasťou riešenia SAP Data Warehouse Cloud sú integrované správy metadát, business intelligence, plánovanie a vylepšená analytika. Vytvorenie sémantickej vrstvy prináša vašim podnikovým údajom skutočný význam a otvára priestor pre spoľahlivé inteligentné rozhodovanie a získanie nových poznatkov.

SAP Data Warehouse Cloud je určené pre všetkých IT aj podnikových používateľov. Riešenie kombinuje výkonné funkcie spracovania údajov s pokročilou analýzou a grafickými výstupmi, ktoré umožňujú robiť spoľahlivé a rýchle rozhodnutia.

Potrebujete poradiť? Sme tu pre Vás.

Máte otázky alebo špeciálne požiadavky? Kontaktujte nás. Máme skúsenosti a tímy odborníkov, ktorí budú spoločne s vami hľadať správne odpovede.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.