NOVÁ LTS VERZIA ZABBIX 7.0 ​ JE KONEČNE TU!

Monitorujte IT s podporou Axians

Očakávaná nová LTS verzia systému Zabbix je konečne tu! Pripravili sme pre vás prehľad najdôležitejších funkcionalít a vylepšení, ktoré prináša. Zaregistrujte sa na Axians júnové webináre venované novej verzii a získajte všetky dôležité informácie ešte pred upgradom vášho prostredia alebo pred plánovanou inštaláciou nových inštancií Zabbixu.

Od 17. júna 2024 sú už všetky certifikované Zabbix školenia organizované našim tréningovým centrom určené pre verziu 7.0. A máme pre vás novinku – certifikačné testy v slovenskom jazyku! Zúčastnite sa na našich online školeniach a staňte sa certifikovanými odborníkmi na Zabbix 7.0. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa noviniek, upgrade, školení a recertifikácií nás neváhajte kontaktovať na emailovej adrese zabbix@axians.sk alebo na telefónnom čísle: +421 2 58 273 111.

Partnerstvo so Zabbix

Axians je jediný Premium Partner na Slovensku

Axians Slovakia je partnerom spoločnosti Zabbix s úrovňou certifikácie Zabbix Premium Partner. Máme bohaté skúsenosti s implementáciou riešení manažmentu IT infraštruktúry pre rozsiahle prostredia s veľkým počtom serverov, aktívnych sieťových prvkov a zariadení. Zabbix je súčasťou širokého portfólia riešení, ktoré je poskytované ako Cloud služba alebo formou “On-premise” implementácie vo vlastnom prostredí zákazníka.

Open source riešenie pre monitorovanie IT prostredia

Zabbix – efektívny monitorovací nástroj

Riešenie Zabbix predstavuje efektívny monitorovací nástroj, ktorý umožňuje získavať neobmedzené množstvo typov údajov v reálnom čase z rozličných typov IT zariadení – serverov, virtuálnych strojov, sieťových prvkov, meracích zariadení ai. Zozbierané údaje je možné okamžite vizualizovať formou náhľadov, máp, grafov, ako aj podrobiť ďalšej analýze za účelom generovania alarmov. Zabbix je zdarma dostupný open source systém, voľne použiteľný bez akýchkoľvek poplatkov s otvoreným kódom.

Kontaktujte nás

Máte otázky alebo potrebujete konzultáciu? Máme rozsiahle znalosti a skúsenosti s implementáciou riešení Zabbix, vyvíjame vlastné rozšírenia, školíme, prezentujeme na konferenciách, webinároch alebo na stretnutiach pre individuálnych klientov. Náš Axians Slovakia tím je tu pre Vás.

Neváhajte a kontaktujte nás na emailovej adrese: zabbix@axians.sk alebo na telefónnom čísle: +421 2 58 273 111